Úředníci v oblasti daní

Pracovní místo ( Úředníci v oblasti daní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Územní pracoviště v Děčíně
Řetězová č.p. 1369/2a, Děčín I-Děčín

Charakteristika činnosti:
• Zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění.
• Provádění vyhledávací činnosti, místních šetření, postupů k odstranění pochybností a daňových kontrol u více druhů daní k zajištění cíle správy daní v souladu s daňovými předpisy.Komunikace s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů stanovisek k opravným prostředkům.
• Plnění úkolů zadaných nadřízeným představeným.
• Samostatné zahajování a vedení daňových řízení

Požadujeme:
• vzdělání: vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program (popř. střední vzdělání s maturitní zkouškou dle zákonem stanovených podmínek)
• ŘP sk. B výhodou
• samostatnost, schopnost analytického myšlení, dobrý písemný projev
• znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
• bezúhonost, odpovědnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost
• schopnost jednání s lidmi
• znalost účetnictví včetně prováděcích předpisů

Nabízíme:
• platové zařazení: platová třída 10, popř.další nárokové příplatky
• předpokládaný den nástupu: 1. 12. 2022
• pracovní poměr v režimu zákoníku práce (obsazení místa na dobu určitou, zástup po dobu rodičovské dovolené)
• možnost dalšího zvyšování odborné kvalifikace a případného získání pracovní pozice na dobu neurčitou
• zajímavá a odborná práce v kva