Truhláři

Pracovní místo ( Truhláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice:truhláři
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
výroba nábytku z hotových nábytkových dílců, montáže truhlářských výrobků u zákazníků (cca 1x - 2x týdně).
Požadujeme:
alespoň částečnou praxi v oboru - vyučení v oboru není podmínkou v případě praxe, schopnost samostatné práce, časovou flexibilitu, ŘP sk. B a zkušenosti s řízením dodávky, ochotu cestovat v rámci ČR i do zahraničí (montáže u zákazníků, převážně Praha), pracovitost, schopnost řešení rutinních problémů (tzv. umět si poradit), komunikativnost (schopnost domluvit se se zákazníky na montáži). Cizinci - komunikativní znolost ČJ.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 38 000,- až 45 000,- Kč
Kontakt: Dvořáková Kristýna Ing., tel.: 776776730, e-mail: kristyna@woodstudio.cz
První kontakt e- mailem nebo telefonicky od 10:00 do 16:00 hod