Elektromechanik/elektromechanička

Pracovní místo ( Elektromechanik/elektromechanička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Co bude Vašim úkolem?
- elektromechanické práce při montáži lékařských přístrojů
- nastavení, kontrola a kalibrace přístrojů
Co od Vás očekáváme?
- vzdělání v oboru elektro - slaboproud (SŠ/SOU)
- praxe není nutná, vše potřebné Vás naučíme
- zájem o elektrotechniku
- ochotu učit se
- samostatnost, pečlivost a zručnost
- základní dovednost práce na PC nutná
- vyhláška č. 50/1978 výhodou (možnost následného doplňování kvalifikace firmou)
Co nabízíme?
- zajímavou práci při výrobě lékařských přístrojů
- dlouhodobé uplatnění ve společnosti s možností profesního růstu
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu - jsme firma s malým pracovním kolektivem (do 20 lidí) a chceme, aby práce u nás všechny bavila
- mzdové bonusy a příspěvek na stravování
- pouze jednosměnný ranní provoz s flexibilním začátkem pracovní doby
- možnost nastoupit ihned

Zam. výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday