Pomocní dělníci elektro

Pracovní místo ( Pomocní dělníci elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: pomocní dělníci elektro
Místo vhodné i pro absolventy.
Co Vás na této pozici čeká?
o montáž elektrických rozvaděčů
o příprava materiálu pro výrobu elektrických rozvaděčů
Očekáváme, že budete mít:
o minimálně vyučení (SOU obor elektro není podmínkou)
o aktivní přístup k práci a řešení problémů
o spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
omanuální zručnost
Získáte u nás:
o zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami)
o příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře
o o váš rozvoj se postaráme
o další benefity (penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní
a sportovní akce
Nástup možný ihned na dobu určitou do 31.12.2023 .
Mzda: 125,- Kč/hod.
Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu
První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky od 7:00 do 15:0 hod.
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I
M