Logoped / Logopedka ve zdravotnictví

Pracovní místo ( Logoped / Logopedka ve zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 556 422 122, e-mail: kariera@sanklim.cz
Požadavky: Ukončené magisterské studium speciální pedagogiky, zakončené státní závěrečnou zkouškou z logopedie a surdopedie; Ukončený kurz Logoped ve zdravotnictví výhodou; Dobrou nebo částečnou znalost AJ; Chuť učit se nové věci; Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost; Schopnost týmové spolupráce

Co Vám nabídneme:
- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Možnost zařazení do před atestační průpravy školitele na pracovišti
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Jednosměnný provoz
- Možnost ubytování nebo přidělení služebního bytu v blízkosti místa výkonu práce
- Příspěvek na penzijní připojištění, možnost využívání procedur za zvýhodněnou cenu, zvýhodněné stravování
- Náborový příspěvek
- Roční odměny
- Nástupní mzda absolventa od 35 000 Kč
- Postupný nárůst mzdy dle interního kariérního řádu se zvyšující se kvalifikací a praxí
- Podporu odborného růstu a dalšího vzdělávání
- Nástup dohodou, plný úvazek