Mzdový/vá účetní - personalista/ka

Pracovní místo ( Mzdový/vá účetní - personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zpracování mezd, personalistika
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, orientace ve mzdové problematice (znalost aktuální legislativy), min. 2 roky praxe ve zpracování mezd, znalost práce na PC - MS office (Excel, Word), pracovat samostatně, přesně a pečlivě, mít zodpovědný přístup k práci
- Nabízíme: 5 dnů dovolené, bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity, bezplatný přístup k profesnímu vzdělání, Nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kmts@kmts.cz, příp.
kontakt telefonicky Po-Pá (Dr. Šabata, tel. 605 488 900). Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.