DĚLNÍK, ŘIDIČ, STROJNÍK NA OPRAVY A ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ

Pracovní místo ( DĚLNÍK, ŘIDIČ, STROJNÍK NA OPRAVY A ÚDRŽBU KOMUNIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Oprava a údržba komunikací. Dlaždičské a asfaltérské práce (možnost zaučení). Zimní údržba komunikací. Zednické a obkladačské práce.
- Požadujeme: Řidičské oprávnění sk. B, C včetně profesního osvědčení. Znalost zednických prací. Aktivní přístup k práci. Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
- Nabízíme: Práce v Kroměříži a spádových obcích. Finanční ohodnocení dle vykonané práce. Zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bakalikova@kmts.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (paní Bakalíková, tel. 608 330 271). Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.