DÍLENSKÝ PLÁNOVAČ

Pracovní místo ( DÍLENSKÝ PLÁNOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- praxe ve strojírenství
- zkušenosti v dané oblasti výhodou
- znalost práce s PC (MS Office)
- dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost týmové
spolupráce a řešení konfliktů, pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
- plánování výrobních objednávek na daném středisku
- tvorba detailních plánů (týdenní, denní, směnové) na jednotlivé stroje a pracovníky, evidence jejich plnění,
návrhy na případná opatření
- zadávání dat do systému, dokumentace
- spolupráce s mistrem, ostatními plánovači a výrobním plánováním v rámci zajišťování chodu střediska a
plnění výrobních plánů

Nabízíme:
- týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
- 13.mzda (při splnění ekonomického výsledku firmy)
- týden dovolené navíc
- nadstandardní příplatky a motivační složky mzdy
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- dotované závodní stravování
- dotované ceny u nápojových automatů
- pracovní oděv a obuv
- finanční odměna při odchodu do důchodu
- zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
- slevy na zboží od obchodních partnerů v rámci motivačního programu