Pracovník/nice v sociálních službách - pečovatel/ka

Pracovní místo ( Pracovník/nice v sociálních službách - pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici
PRACOVNÍK/NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

POŽADUJEME:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- schopnost empatie a sociálního cítění
- vysokou míru zodpovědnosti

POPIS ČINNOSTI:
- pomoc a podpora při podávání jídla a pití
- komplexní péče o uživatele domova (pomoc s osobní hygienou)
- poskytování ošetřovatelské péče
- vedení příslušné dokumentace

NABÍZÍME:
- stabilní zázemí kvalitní české společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracoviště ve Vysokém Mýtě
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity
- dovolená navíc

KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem na adresu kosinova@dfkgroup.cz