Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Požadujeme: základní vzdělání a kurz pracovníka/ce v sociálních službách (možné dodělat), SŠ vzdělání v oboru pracovník/ce v sociálních službách, motivaci pracovat s cílovou skupinou služby - senioři a zdravotně postižení, zkušenosti v sociálních službách výhodou, schopnost pracovat se základními programy PC (Excel, Word), řidičský průkaz sk. "B"- aktivní řidič, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, osobnostní zralost, smysl pro týmovou práci, schopnost řešit náhle vzniklé situace
- Nabízíme: pracovní úvazek na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, střídání denních 12 hod. směn Po-Ne, PD: 7:00-20:00 hod., práci s lidmi, práci v týmu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, školení v oboru
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod., p. Malá, tel: 604 307 107), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mala@pahop.cz