Testovací inženýr stavebních výrobků a materiálových zkoušek

Pracovní místo ( Testovací inženýr stavebních výrobků a materiálových zkoušek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- HPP, místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou
- provádí zkoušení výrobků a posuzování shody
- odpovídá za správné provádění zkoušek a písemné zpracování jejich výsledků
- provádí auditní činnost u zákazníků
- pracuje v režimu akreditované zkušební laboratoře v oblasti stavebních výrobků a materiálových zkoušek
- komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky (osobně, písemně, videohovory)

Odborné a kvalifikační požadavky:
- vzdělání - SŠ/VŠ - minimálně ÚSO s maturitou technického směru
- znalost MS Office, Interní systémy
- komunikativní angličtina
- znalost PED výhodou praxe v oboru výhodou
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost, komunikativnost, analytické myšlení, odpovědnost
- týmový hráč
- prozákaznický přístup
- ochota cestovat a dále se vzdělávat

Nabízíme:
- práce ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na trhu
- možnosti vzdělávání
- možnost podílet se na růstu firmy
- dobré mzdové ohodnocení a mnoho benefitů pro zaměstnance
- 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba pro zaslání životopisů a info: Ing. Věra Compelová e-mail: vera.compelova@szutest.cz