Traktorista / traktoristka

Pracovní místo ( Traktorista / traktoristka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky.
Požadujeme:
- ŘP sk. B + T podmínkou, strojní průkaz výhodou
- zkušenosti s řízením větších strojů
- samostatnost, zejména při údržbě techniky
- aktivní přístup k práci a zodpovědnost
- snahu a ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce:
- traktorista do rostlinné výroby
- práce s novými technologiemi (pásové traktory, postřikovače apod.)
- údržba techniky.
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve společnosti, která hospodaří na cca 2000 ha
- PP na dobu neurčitou
- práci s technikou na špičkové úrovni
- příjemný kolektiv s přátelskou atmosférou
- férový přístup, výplaty na účtu v řádném termínu
- výkonnostní prémie, příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
- dotované závodní stravování
- nástup možný ihned.