Izolatér / operátor výroby *

Pracovní místo ( Izolatér / operátor výroby * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na HPP hledáme do svého týmu, operátora výroby / izolatéra. Náplní práce je izolování akumulačních nádob, bojlerů, nádob pro pivovary a minipivovary. Řezání a instalace izolačních materiálů na vhodnou velikost a tvar, strojní lití a vstřikování PUR pěny. Kompletace, balení, expedice výrobků a jiné. Vše vysvětlíme a zaškolíme. Požadujeme profesionální a konstruktivní přístup k práci, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost.
Pouze ranní směny. Možnost práce v prodloužených nebo individuálních směnách. Nabízíme
možnost vysokých výdělků. Příjemné rodinné pracovní prostředí a mnoho jiných výhod.
Vytápěné, čisté, centrálně odsávané pracoviště. Veškeré pracovní a ochranné pomůcky jsou
samozřejmostí. Stravenkový paušál. Ubytování zdarma.