Technolog/ka přípravků

Pracovní místo ( Technolog/ka přípravků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: technická příprava výroby v oblasti montážních, kontrolních a ostatních výrobních přípravků a zařízení, stanovení zadávacích podmínek pro výrobu přípravků a ostatních zařízení, odborné odzkoušení, odladění a předání zařízení a přípravků, zpracování technologické dokumentace, spolupráce s ostatními útvary atd.
DALŠÍ POŽADAVKY: min.SŠ vzdělání technického zaměření, min.4 roky praxe v automotiv na obdobné pozici, čtení výkresové dokumentace, práce s 3D grafickým SW výhodou atd.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, cafetérie, dotované stravování, moderní a přivětivé prostředí.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky pondělí - pátek neomezeně