Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pozice: Údržba strojů a zařízení, Zodpovědnost za stav strojů, Provádění preventivních prohlídek, Identifikace kořenové příčiny poruch a abnormalit, jejich odstranění a eliminace opakování, Podílení se na aktivitách neustálého zlepšování v oblasti výroby i údržby, Respektování pravidel bezpečnosti práce a hygieny v potravinářském provozu, Práce ve směnném provozu

- Požadavky: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe v elektroúdržbě výhodou, vyhláška 50, § 6-8, Máte zájem o automatizaci, Dokážete číst a porozumět elektro dokumentaci, Máte zájem učit se novým věcem, Nemáte problém s prací na PC (MS Office, Outlook, Internet)

- Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
- Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč

- doba určitá