ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA - PŘÍPRAVA A REALIZACE ZAKÁZEK

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/ROZPOČTÁŘKA - PŘÍPRAVA A REALIZACE ZAKÁZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle domluvy. První kontakt možný telefonicky, paní Kubová, tel.: 771 145 440, e-mail: lbagrostavby@seznam.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Kostelní 78/15 Prostějov (dle zakázek výjezdy po ČR).
Požadujeme: SŠ nebo VŠ stavebního směru - obor pozemní stavby, praxe min. 2 roky ve stavebnictví výhodou, zkušenost v rozpočtování a veřejnými zakázkami, znalost rozpočtářského programu BUILDpower, URS výhodou, řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost práce na PC, samostatnost.
Náplň práce: příprava cenové kalkulace stavebních prací, zajišťování technických podkladů, jednání s investory, zajišťování subdodavatelských nabídek, příprava podkladů pro výběrová řízení, zpracování podkladů pro zajištění fakturace.
Nabízíme: firemní automobil, telefon, prémie.