Učitel Dějepisu a Anglického jazyka a literatury/ History and English language a

Pracovní místo ( Učitel Dějepisu a Anglického jazyka a literatury/ History and English language a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23301 Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách
ZamK
První kontakt telefonicky 602 200 482 nebo e-mailem info@tois.world

Přijmeme učitele dějepisu a anglického jazyka a literatury s vynikající znalostí angličtiny. Zkušenost s výukou v mezinárodní škole výhodou.

/We are looking for a candidate with experience as a History and English language and Literature teacher with an excellent level of English. Teaching experience in an international school is an advantage.