Strojírenský technik - JUNIOR

Pracovní místo ( Strojírenský technik - JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tyrpáková Iva
tel.: 352 350 234, 352 350 244, Po - Pá 8:00 - 12:00 a 12:30 - 14:00 hod.
e-mail: info@ept.cz

Požadavky:
-ukončené vzdělání ve strojírenském oboru (popř. v příbuzných oborech jako např. obráběč kovů; maturita, výuč.list)
-praxe v oboru vítána (není nutná) - vhodné pro absolventy (vyškolíme v našem školícím centru)
-orientace v technické dokumentaci a výkresech
-ochota dále se vzdělávat

Pozice je vhodná i pro uchazeče, kteří by se tomuto řemeslu chtěli naučit a samozřejmostí je pak uplatnění nabytých zkušeností u nás ve firmě.

Místo výkonu práce: provozovny ept connector s. r. o.:
Pohraniční stráže 44, 357 03 Svatava
Úžlabí 868, 357 09 Habartov

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, firemní jídelna, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu