Ekonom/ka

Pracovní místo ( Ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané činnosti:
- Samostatné vedení kompletního účetnictví organizace, zpracování ekonomických statistických výkazů, žádosti o dotace, vedení položkového sledování rozpočtu organizace
- Zpracování čtvrtletní a roční účetní uzávěrky, příprava daňových přiznání
- Zveřejňování smluv a objednávek v registru smluv
- Připravování a administrace veřejných zakázek
- Zajištění komplexní fakturace - likvidace faktur, kontrola položek a fakturovaných částek
- Vedení fondu FKSP
- Zpracování vnitřní směrnice související s vedením účetnictví
- Zajištění běžné administrativní práce.

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
- Bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
- Zdravotní způsobilost
- Organizační schopnosti
- Znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B.
- Komplexní znalost problematiky podvojného účetnictví, daňových předpisu a příslušné legislativy ČR, praxe podmínkou
- Zkušenost s účetnictvím příspěvkové organizace výhodou
- Schopnost pracovat samostatně
- Přesnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
- Dobrý vztah k lidem s postižením.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- Možnost stravování za příznivé ceny
- Pěkné pracovní prostředí
- Možnost dalšího vzdělávání

Kontakt: e-mailem