Lyžařský instruktor/ka

Pracovní místo ( Lyžařský instruktor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LYŽAŘSKÝ INSTRUKTOR/KA

Požadavky:
- zkušený lyžař a dobrá fyzická zdatnost
- licence instruktor lyžování akreditovaná MŠMT nebo APUL
- zkušenosti s vedením a organizací lidí, ideálně ze sportovní, školní a nebo turistické sféry
- velmi dobrá mluvená angličtina nebo němčina podmínkou + další cizí jazyk výhodou (HOL, RJ, PL)
- příjemné vystupování a radost z komunikace s lidmi
- schopnost organizovat skupinu lidí
- umět řešit i nenadálé situace v klidu, s nadhledem a se zodpovědností
- dochvilnost
- výhodou předchozí zkušenosti s touto nebo podobnou prací (učitel, vedoucí kroužku, trenér a pod.)

Nabízíme:
- zajistíme ubytování, skipass, firemní oblečení
- obědové stravenky za zvýhodněnou cenu
- slevy na lyžařské vybavení u partnerských firem
- zkušený a dobře fungující tým, kde se o zkušenosti rádi podělíme
- DPP, DPČ nebo HP dle domluvy, odměna od 200 Kč/h dle zkušeností a znalostí
- práci na dobu neurčitou po zimní sezonu 22/23
- místo výkonu: Špindlerův Mlýn