MANAŽER / MANAŽERKA A ODBORNÝ PORADCE / ODBORNÁ PORADKYNĚ studijního týmu (Manag

Pracovní místo ( MANAŽER / MANAŽERKA A ODBORNÝ PORADCE / ODBORNÁ PORADKYNĚ studijního týmu (Manag ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice poradce / poradkyně klinických hodnocení prováděných v rámci ambulantního sektoru společnosti EDUMED s.r.o.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Náplní práce je zejména koordinace sektoru klinického výzkumu, zhodnocení vhodnosti účasti pacientů v klinických hodnoceních, administrativa v anglickém jazyce.

Požadavky: studium v oboru lékařství se studijním programem trvajícím nejméně 5 let, spolehlivost a schopnost kooperovat v týmu, zkušenosti s administrativním vedením klinických výzkumů, výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Zaměstnanecké výhody: významná podpora profesního vzdělávání, nadstandardní platové podmínky, další benefity.

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: info@edu-med.cz