OBCHODNÍK JUNIOR - FINANČNÍ PORADCE

Pracovní místo ( OBCHODNÍK JUNIOR - FINANČNÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice zahrnuje následující činnosti:
- péče o nové i stávající klienty
- komunikace s klienty na pobočce i po telefonu; řešení požadavku klienta
- příprava finančního plánu pro klienta a jeho realizace
- komunikace s obchodními partnery
- mzda 20.000,- až 30.000,- Kč hrubého
- pracoviště Partners market Semily, Tyršova 27, 513 01
- zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky:
- minimálně úplné střední vzdělání s maturitou
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- obchodní talent
- dobrá znalost práce na PC
- pracovitost, pracovní nasazení a pozitivní přístup k práci
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
- jazykové nejsou podmínkou