Vedoucí výroby plastových oken

Pracovní místo ( Vedoucí výroby plastových oken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 26.8.2022, a: 9.9.2022

Požadovaná praxe + speciální požadavky:
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou a nejlépe technického směru
- Průměrná znalost alespoň jednoho z jazyků Ang./Něm.
- Předchozí praxe ve vedení výroby oken velkou výhodou
- Schopnost vedení kolektivu (uvítáme předchozí praxi)
- Vysoké pracovní nasazení, kreativita, všeobecný nejen technický přehled
- Schopnost strategického i operativního jednání
- Znalost práce na počítači (office, internet apod.)
- Časovou flexibilitu
- Řidičský průkaz sk. B

Popis práce:
- Vedení kolektivu pracovníků výroby (cca 15 lidí)
- Kontrola kvality výrobků a výrobního procesu
- Starost o strojový park a jeho servisní prohlídky
- Koordinace a plánování výroby
- Kooperace s montážním oddělením
- Kooperace se servisním oddělením na řešení nejen výrobních reklamací a zjištění oprav

Nabízíme:
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zázemí stabilní společnosti
- Firemní benefity (stravenky, slevy na výrobky aj.)
- Služební telefon, automobil
- 3 dny sick days

Info. e-mail: lukas@pvcokna.cz.