OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE STROJÍRNA

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání strojírenského zaměření výhodou
- Praxe v obchodním oddělení strojírenské firmy
- Praktické zkušenosti na trhu svařovacích konstrukcí výhodou
- Znalost AJ, případně NJ pro ústní i písemnou komunikaci podmínkou
- Výborná znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- Orientace ve strojírenských technických výkresech
- Samostatnost, aktivní přístup, komunikační a organizační schopnosti

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP:
- Ihned, případně dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Odpovídá za naplnění výrobních kapacit divize
- Provádí marketingový průzkum trhu a akvizici nových zákazníků
- Zajišťuje komunikaci se zákazníkem
- Odpovídá za zpracování cenových nabídek a realizaci obchodních případů
- Analyzuje kalkulaci obchodních případů
- Projednává obchodní smlouvu se zákazníkem
- Odpovídá za splatnost pohledávek
- Vyhodnocuje ukončené obchodní případy
- Provádí přípravu podkladů pro reklamační řízení