Konzultant/ka advokátní kanceláře

Pracovní místo ( Konzultant/ka advokátní kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky, e-mailem:
V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na e-mail veronika.adamkova@mbacgroup.cz.

Advokátní kancelář M.B.A. LEGAL s.r.o. hledá do týmu svědomitého kolegu nebo kolegyni, se základní znalostí práce na počítači (Microsoft Word, Excel) a dobrou úrovní komunikace. Na pracovních zkušenostech nezáleží! Důležitý je pozitivní přístup a chuť učit se nové věci.
POPIS POZICE:
- komunikace se soudy, úřady, klienty a dalšími subjekty
- převádění podkladů do elektronické podoby
- práce na PC zejména v našem interním systému
- další administrativní podpora advokátní kanceláře
NABÍZÍME:
- rozvoj komunikačních schopností - získání odborných znalostí zejména v rámci soudního, exekučního, insolvenčního a dědického řízení, které uplatníte také v každodenním životě
- jistotu pravidelného příjmu, práci v menším přátelském kolektivu v centru města Jeseník
- férový přístup a mentoring od zkušených kolegů
- plný úvazek na dobu neurčitou (přizpůsobení pracovní doby Vašim potřebám - po úplném zaškolení možnost částečné práce z domova)
- měsíční a půlroční bonusy
- občerstvení na pracovišti zdarma
- stravenkový paušál s příspěvkem od zaměstnavatele
- oblíbené firemní akce během roku