Zámečník - svářeč


Pracovní náplň

Tel.: 724 744 833, 222 744 219-Pracovní dny 7.00 - 16.00, e-mail: volf@zakladani.cz

Nástup: ihned

Zavedená stavební společnost se sídlem v Praze přijme zámečníka, svářeče do strojních dílen.
Požadujeme vyučení v techn. oboru, event. základní vzdělání, vlastnit platný svářečský průkaz, časovou flexibilitu, pracovitost, dovednost. Nabízíme: ubytování hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, plat 170,- Kč/hod., příspěvek na penzijní připojištění

Zaměstnanecké výhody:Ubytování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Zámečník - svářeč

Firma

Zakládání staveb,a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Strojírenství, Výroba provoz a řemesla, Průmysl

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát