SKLADNÍK/CE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Budete pracovat v našem skladu STOREman v Liberci. Náplní vaší práce bude příjem zboží od zákazníků, vyhledávání zboží ve skladu a balení zásilek určených k odeslání. K práci budete používat tablet s naší skladovou aplikací, kde najdete požadavky na vytvoření balíčků i evidenci jejich odesílání.
Pro tuto pozici byste měli mít alespoň výuční list nebo maturitu a základní znalost práce na počítači. Výhodou je zkušenost s obdobnou prací, není ale podmínkou, vše vás rádi naučíme. Požadujeme příjemné vystupování, smysl pro práci v týmu i samostatně, fyzickou zdatnost a časovou flexibilitu.
Nabízíme vám podporu při nástupu do práce a dále kdykoliv v průběhu zaměstnání podle vašich potřeb. Pracoviště nebo pracovní náplň přizpůsobíme vašemu zdravotnímu stavu, práci můžete samozřejmě vykonávat i na částečný úvazek.
Pracovní poměr - zkrácený úvazek (4-6 hod.)
Nabízené výhody: práce v sociální firmě - individuální přístup, malý kolektiv