Spisový pracovník

Pracovní místo ( Spisový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:
ID 11000793

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně, Odbor kontaktní pracoviště Vyškov
Oddělení vnitřní správy, sekretariát, Palánek 375/3a, 682 01 Vyškov

Hlavní náplň činnosti:
- Komplexní zajišťování spisové služby elektronicky a zajišťování doručování a odesílání pošty, provádění úkonů prostřednictvím datových schránek, předarchivní péče o dokumenty, spolupráce při vedení spisovny.

Kvalifikační a další požadavky:
- Vzdělání min. střední vzdělání s maturitní zkouškou
- Aktivní znalost PC (MS Word, MS Excel, Internet, Outlook)
- Odolnost vůči stresu
- Samostatnost, pečlivost, důslednost
- Občanská a morální bezúhonnost
- Časová flexibilita a loajalita
- Výhodou je znalost práce v Arsys.X

Pracovní podmínky:
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 7, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba – 40 hodin týdně
- předpokládaný nástup: září/říjen 2022
- pracovní poměr na dobu určitou za dlouhodobou pracovní neschopnost, mateřskou a rodičovskou dovolenou

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracov