UČITEL / UČITELKA (autoopravárenské obory - teoret. výuka)

Pracovní místo ( UČITEL / UČITELKA (autoopravárenské obory - teoret. výuka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: dokončené odborné vysokoškolské vzdělání a kvalifikace a předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb.o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, nadšení pro obor, zájem o práci s mladými lidmi, pedagogická nebo odborná praxe vítána
Nabízíme: kreativní práci s mladými lidmi, 40 dní dovolené ročně, pololetní odměny, prohlubování odborných znalostí - 12 dnů studijního volna ročně, perspektivní práci na plný úvazek na dobu neurčitou, práci v dobrém kolektivu, možnost doplněná pedagogického vzdělání při zaměstnání; stravování ve školní jídelně a příspěvek na stravování, příspěvek na penz. připojištění
Uvítáme: nadšení pro obor, zájem o práci s mladými lidmi
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (7 - 14)