PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: preventivní kontrola a provádění drobných oprav strojů a zařízení, vyhledávání a identifikace poruch a závad, spolupráce se servisními techniky dodavatelů strojního vybavení
asistence při instalaci nových strojů, odpovědnost za svěřený úsek
Požadavky na uchazeče: SOU s maturitou nebo výučním listem (v oboru NC mechanik nebo elektro), praxe v oboru výhodou (elektrikář, elektromechanik nebo elektro - údržbář)
znalost NC strojů, činnost a kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 9, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost, odpovědnost, trpělivost a důslednost, časová flexibilita
řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
Benefity: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ?eta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny)
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail