Brusič, zámečník *

Pracovní místo ( Brusič, zámečník * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na HPP hledáme do svého týmu, brusiče / zámečníka. Náplní práce je broušení a leštění nerezových dílů, nádob pro pivovary a minipivovary, práce na strojích, příprava pro výrobu, dělení, opracovávání nerezového i ocelového materiálu a jiné. Vše vysvětlíme a zaškolíme. Požadujeme profesionální a konstruktivní přístup k práci, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost.
Pouze ranní směny. Možnost práce v prodloužených nebo individuálních směnách. Nabízíme
možnost vysokých výdělků. Příjemné rodinné pracovní prostředí a mnoho jiných výhod.
Vytápěné, čisté, centrálně odsávané pracoviště. Veškeré pracovní a ochranné pomůcky jsou
samozřejmostí. Stravenkový paušál. Ubytování zdarma.
ov.19.9.22