VEDOUCÍ POSUNU - POSUNOVAČI

Pracovní místo ( VEDOUCÍ POSUNU - POSUNOVAČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakní osoba Bc. Doleček Zdeněk DiS., tel. 777 817 147, e-mail: dolecek@dtvm.cz. Pracovní doba: dvousměnný režim (ranní a odpolední směny)

Požadujeme: SOU (výuční list), technický obor výhodou, zdravotní způsobilost pro práci v železniční dopravě, kvalifikace vedoucího posunu výhodou (popř. zajistíme na vlastní náklady po roce kariérní růst na pozici vedoucí posunu), praxe výhodou

Náplň práce: práce při provádění posunu na železniční vlečce, údržba železniční vlečky

Nabízíme: fond pracovní doby 7,5 hodin, 5 týdnů dovolené, roční mimořádná odměna (13. mzda), odměna 600,- Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby), dopravné (v případě dojíždění z delší vzdálenosti od firmy než 5 km), stravné (cena standardního jídla je 28,- Kč), zaměstnanecký benefit ve výši 6 000,- Kč za rok (Sodexo Flexi Pass karta / penz. připojištění), motivační a cílové odměny, odměny při životních či pracovních jubileích, vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení), letní rekreace pro děti zaměstnanců zdarma