Sanitář/ka pro centrální příjem

Pracovní místo ( Sanitář/ka pro centrální příjem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme:
- odborná způsobilost k výkonu povolání sanitáře (§ 42) dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost;
- praxe v oboru předností, nikoli podmínkou;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
- zájem a předpoklady pro práci v oboru.

Co Vás čeká:
- příjem, přemisťování a transport pacienta;
- zajištění stravy, hygienické péče, polohování pacientů a manipulace s nimi;
- asistence při přikládání obvazových materiálů, snímání tvrdých obvazů pacienta;
- transport, třídění biologického a zdravotního materiálu;
- příprava zdravotnického materiálu a zdravotnických pomůcek pro potřeby pracoviště;
- likvidace biologického a kontaminovaného spotřebního materiálu
- manipulace s lůžky, operačními a vyšetřovacími stoly;
- kontrola, přejímání a ukládání prádla, zdravotnických prostředků a doplňování pracovních pomůcek.

Co nabízíme:
- v rámci nepřetržitého provozu umíme nabídnout mimo plný pracovní úvazek i zkrácený pracovní úvazek, možné jsou i dohody mimo pracovní poměr;
- zázemí a stabilitu významné společnosti;
- nekuřáckou politiku organizace;
- konkurenceschopné finanční ohodnocení;
- další významné pracovní benefity - zvýhodněné zaměstnanecké volání, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd..

K žádosti je třeba doložit:
- profesní životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.
Pracovní doba 7.00 - 19.00 a 19.00 - 7.00.
Přihlášky je možné zaslat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzer