vychovatel/ka v dětském domově

Pracovní místo ( vychovatel/ka v dětském domově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikace: VŠ pedagogického směru, nejlépe speciální pedagogika, min. střední škola s maturitou plus k tomu doplňují pedagogické studium - speciální pedagogika nebo jiné speciálně pedagogické a pedagogické minimum.
Dále požadujeme psychickou a zdravotní způsobilost, výpis z evidence rejstříku trestů, uživatelská práce na PC, empatický přístup k dětem, kreativitu, schopnost pracovat v týmu. Pracovní doba rozvržena do dvou týdnů - jeden týden pracovní Po, Út, Pá, So a Ne, druhý týden St a Čt.
Uveden tabulkový plat, ke kterému náleží ještě příplatky dle Zákoníku práce.
Vstup do budovy ani budova sama nejsou bezbariérové.

Nabízíme:
Příspěvek na stravování, po 3 měsících možnost osobního ohodnocení.
Kontakt e-mailem.