PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE

Pracovní místo ( PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 17.8.2022 na email: nsaidova@pms.justice.cz (do předmětu uveďte VŘ - Probační úředník) nebo písemně na adresu Probační a mediační služba Písek, Otakara Ševčíka 1943, 397 01 Písek, k rukám Mgr. Nely Saidové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ve společenskovědní oblasti, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC uživatelská úroveň MS Office, Word, Excel, Power Point, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochotu vzdělávat se, zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.
Náplň práce: Výkon činností probačního úředníka daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zadaných úkolů.
pracovní úvazek HPP; platová třída 11 (po zapracování 12. platová třída, dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení; rizikový příplatek; zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; stravenky; pravidelné pracoviště; přátelské a podporující pr