PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA - VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA - VEDOUCÍ SKLADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00), e-mail: stanek@neathouses.eu. Pracoviště: Trávnická 12, Prostějov
Náplň práce: odpovídá za uskladnění, evidenci a zabezpečení uloženého materiálu, zabezpečuje objednávání materiálu na stavbu, výdej a příjem materiálu, přebírá a eviduje storno zbytkového materiálu ze stavby do skladu, v aplikaci Helios vede přehled objednaných a dodaných položek pro konkrétní stavbu, v zájmové lokalitě vyhledává vhodné dodavatele pro dílčí činnosti na stavbě, podílí se na komplexním plánování a zpracování harmonogramu průběhu stavby, koordinuje činnost řidičů k návozu materiálu na stavbu, plní činnosti správce objektu a zabezpečuje údržbu objektu
Požadujeme: ŘP sk. B, vzdělání ve stavebním nebo strojním oboru
Nabízíme: možnost udělení výkonnostního bonusu a mimořádné odměny v průběhu roku, poskytnutí 3 dnů sick days, stravenky, příjemné pracovní prostředí a korektní vztahy na pracovišti, možnost pracovního poměru na dobu neurčitou