Referent/ka prodeje se znalostí ruského a anglického jazyka

Pracovní místo ( Referent/ka prodeje se znalostí ruského a anglického jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
Referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery, komunikuje se zákazníky, vykonává činnosti spojené s prodejem zboží, spolupracuje při organizování zahraničních návštěv, apod.

POŽADUJEME:
- vzdělání ÚSO s maturitou (VŠ výhodou)
- praxe v mezinárodním obchodě nebo nákupu výhodou
- znalost ruského jazyka na velmi dobré úrovni
- znalost anglického jazyka výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikační dovednosti
- samostatnost, odpovědnost

NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně