Řidič/ka MKD ŘP skup. C + E

Pracovní místo ( Řidič/ka MKD ŘP skup. C + E ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme řidiče MKD z okolí Litomyšle na rozvoz jednodenní drůbeže. Jezdíme Čechy, Slovensko, Rumunsko a Ukrajinu. Přiveďte klidně i svého parťáka, u nás se jezdí vždy ve dvou. Všechno Vaše úsilí a práce se projeví na výplatní pásce. Mzdu vyplácíme na základě odpracovaných hodin.
NÁPLŇ PRÁCE: Co to v praxi obnáší? V Litomyšli naložíte jednodenní kuřátka a rozvezete je k našim zákazníkům. Kromě toho budete mít na starosti vedení potřebných záznamů o provozu vozidla a potvrzování dokladů. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
DALŠÍ POŽADAVKY: Co byste měl mít? Určitě by Vám neměl chybět řidičský průkaz skupiny C+E, platný profesní průkaz a karta pro digitální tachograf. Měl byste mít praxi v řízení nákladního automobilu s přívěsem, fyzická zdatnost je výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí.
NABÍZÍME: Co nabízíme? Jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtě. HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea, tuzemské / zahraniční diety navíc.
Proč to rozjet zrovna s námi? Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a kde přímo vidíte výsledky…Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky