Šéfkuchaři - provozní pracovníci

Pracovní místo ( Šéfkuchaři - provozní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Platové ohodnocení: 40.000,- Kč až 50.000,- Kč (uvedenému druhu práce odpovídá plat podle Nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrch zaměstnanců ve veřejných službách a správě).

Náplň práce:
- organizace a řízení provozu velkokapacitního stravovacího úseku
- kontrola kvality stravy
- kontrola dodržování předpisů v oblasti hygieny, požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a vnitřních směrnic organizace
- poskytování informací o poskytovaných službách a jejich cenám zákazníkům
- řešení reklamací a stížností
- řízení kvality poskytovaných služeb
- jednání s inspekčními orgány
- zodpovědnost za dodržování časového harmonogramu výdeje stravy.

Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz). Požadujeme: praxe min. 3 roky na podobné pozici (výhodou práce v kuchyni zdravotnického zařízení), znalost dietního systému stravování, znalost normování a kuchyňské administrativy, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, občanská a morální bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, odolnosti vůči stresu a flexibilita, zájem o vzdělávání se v oboru. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekreaci, dětské tábory, možnost příspěvku na penzijní a životní pojištění, mobilní telefon atd.). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-14:00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis).