Zubní lékaři

Pracovní náplň

Kontakt: e-mail: infosddental@gmail.com, tel.: 773 193 979

Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v oboru zubní lékařství - praxe výhodou, ale není podmínkou - spolehlivost a příjemné vystupování - znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou, ne podmínkou. Zaměstnanecké výhody: - dovolená 25 dní - motivační finanční ohodnocení (stálá mzda + podíl ze zisku) - příspěvek na vzdělávací kurzy - školení - sleva na firemní výrobky/služby - možnost domluvy ohledně nástrojového vybavení a materiálů O nás: Momentálně máme samostatnou ordinaci na Hájích. Budujeme ale novou moderní kliniku o 3 patrech s výbornou dostupností v Praze (cca 5min od metra), která je momentálně v procesu rekonstrukce. Rádi si Vás zaškolíme již teď a vytvoříme tak spolehlivý tým pro budoucí kliniku, který se následně bude rozšiřovat. Klinika bude obsahovat nejmodernější špičkové technologie. V klinice bude: implantologie, estetická stomatologie, záchovná stomatologie, dentální hygiena, parodontologie a stomatochirurgie e-mail: infosddental@gmail.com