Elektromechanik/čka - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč

Pracovní místo ( Elektromechanik/čka - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: opravy, seřizování a údržba elektrických zařízení, měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostiku závad
POŽADAVKY: zdravotní (potravinářský) průkaz, samostatné rozhodování a spolehlivost
NABÍZÍME: mzdu po zapracování 35.000 Kč/měsíc, docházkový bonus až 1000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 000 Kč/měsíc, zaměstnanecké slevy a výhody, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků 2x/rok, stabilní zaměstnání
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky kdykoliv