Nástrojaři

Pracovní místo ( Nástrojaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTROJAŘI

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: SOU s vyučením, průkaz VZV, jeřábník, vazač, praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive velkou výhodou, důslednost, pečlivost, systematické myšlení,
přesnost a pozornost při práci, jasná - otevřená a nekonfliktní komunikace, ochota pracovat
ve směnném /nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí preventivní údržbu a opravy forem, vede záznamy o provedené údržbě a o provedených opravách v elektronické podobě, komunikuje s oddělením výroby, přijímá
a expeduje formy, pracuje s evidencí skladových zásob, drží víkendovou pracovní pohotovost dle domluvy s nadřízeným.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů, mzda dle zkušeností.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz
ov. 14.11.