Projektový manažer

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v době 8:00-14:00 hodin, e-mailem. Tel.: 603 144 341, e-mail: personalni@kvazar.cz
Požadavky: řízení svěřených úkolů, dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby; kontrola dodávek materiálu a prováděné práce; kontrola postupu stavebních prací a finančního plnění; organizace týmu pracovníků; komunikace se bubdodavateli, investory; vedení týmu stavbyvedoucích, rozpočtářů; zodpovědnost za výsledek projektů

Náplň práce:
- řízení svěřených úkolů
- dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby
- kontrola dodávek materiálu a prováděné práce
- kontrola postupu stavebních prací a finančního plnění
- organizace týmu pracovníků
- komunikace se bubdodavateli, investory
- vedení týmu stavbyvedoucích, rozpočtářů
- zodpovědnost za výsledek projektů

Zaměstnanecké výhody:
zázemí stabilní společnosti, platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), odměny dle hospodářského výsledku firmy, příspěvek na stravné, služební mobil / notebook, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení), pracovní smlouva (na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Nástup možný IHNED