ÚČETNÍ/ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ/ MZDOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká bude Vaše náplň práce?
- samostatné vedení kompletní účetní agendy vč. mzdové agendy,
- účtování pokladny,
- výpočet cestovních náhrad (tuzemských i zahraničních),
- vedení skladové evidence vč. spolupráce na inventarizaci,
- účtování přijatých a vystavených faktur (tuzemských i zahraničních),
- příprava platebních příkazů,
- účtování bankovních výpisů,
- sestavování přiznání k DPH,
- účtování závěrkových operací v rámci měsíčních, čtvrtletních, ročních uzávěrek
- kontrola pohledávek a závazků,
- inventarizace účtů apod.
Co od Vás očekáváme?
- praxi na obdobné pozici min. 3 roky,
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
- znalost podvojného účetnictví,
- ideálně zkušenosti s účtováním v hotelu, restauraci nebo obdobném provozu,
- znalost účetních předpisů a částečná znalost daňových zákonů,
- velmi dobrou znalost práce na PC,
- schopnost samostatné a zodpovědné práce, pečlivost,
- oceňujeme přátelský přístup, komunikativnost a týmovou spolupráci.
Co Vám nabízíme?
- zajímavé finanční ohodnocení,
- práci na plný úvazek ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
- různorodou pracovní náplň,
- zaškolení
- moderní pracovní prostředí,
- práci v týmu zkušených a příjemných kolegů,
- firemní stravování, vzdělávání a firemní akce.
Nástup možný ihned.
První kontakt: lukas.kucera@rginvestment.cz