Výkonný asistent / výkonná asistentka podnikatele

Pracovní místo ( Výkonný asistent / výkonná asistentka podnikatele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: kulova@gonet.cz

Chcete být podporou pro management stabilní ostravské společnosti goNET s.r.o.? Zvládáte si organizovat svůj time management a určit priority, na kterých musíte přednostně pracovat? Je pro Vás preciznost, pečlivost a organizace to, co Vás charakterizuje? Chcete pracovat nejen na lehkých administrativních úkolech, ale dostávat i zodpovědnější práci? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu kulova@gonet.cz a získejte obrovskou zkušenost a příležitost se stát členem našeho týmu.

O společnosti goNET s.r.o. v kostce:
- provozujeme službu moderního sledování televize - Lepší.TV,
- provozujeme vysoce navštěvované webové stránky tvprogram.cz a sms.cz,
- pronajímáme okolo 100 bytů v Ostravě,
- provozujeme Vilu na Landeku s amfiteátrem,
- sídlíme v Ostravě, v moderní budově.

Do našeho týmu hledáme schopného, pracovitého a spolehlivého člověka na pozici asistent/ka ředitele firmy, Vašim úkolem bude zajištovat bezproblémový chod agendy a plnit různorodé úkoly.

Co budete na této pozici dělat?
- administrativně pomáhat vedení
- vést kompletní chod kanceláře (např. reklamace, objednávky, dohled nad úklidem firmy atd.),
- komunikovat s úřady,
- komunikovat s nájemníky a zařizovat veškerou činnost vztahující se k pronajímání bytů (tj. řešení nájemních smluv a včasných plateb, práce s programem Inkasnik atd.),
- plnit zadané úkoly dle požadavků vedení,
- vyřizovat telefonní hovory a korespondenci,
- pochůzky mimo kancelář aj.

Jaká je naše představa o Vás?
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti