Grafik - pracovník v kanceláři

Pracovní místo ( Grafik - pracovník v kanceláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Chářovská 78, Krnov
Pracovní náplň:
- předtisková příprava pro digitální a ofsetový tiskl pro flexibilní obaly

Vyžadujeme:
- min. ukončené SŠ vzdělání - obor grafik nebo zkušenost v oboru

Očekáváme:
- odborná praxe: v přípravě tiskových dat pro průmyslový tisk (flexo, ofset, hloubka, digitál...)
- prokazatelná praxe v Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat, znalost převodu datových formátů z dalších SW do AI/EPS/PDF
- znalost práce s přímými barvami (Pantone) výhodou
- časová flexibilita a spolehlivost
- pracovitost, důslednost, přesnost a zodpovědnost
- schopnost učit se novým věcem, kreativita
- schopnost týmové práce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
- mzdové ohodnocení dle schopností a profilu kandidáta
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- skvělý kolektiv
- odměňování, benefity a motivaci zaměstnanců
- stravenky, sick days, volnočasový benefit

Hlásit se na e-mail hr@aledeto.cz
Z : 13.7.2022