Provozní dělník

Pracovní místo ( Provozní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme čistě česká společnost s více než 20letou historií ve výrobě hasičské techniky. Základním kamenem našeho výrobního programu jsou motorové stroje nejen pro hasiče (čerpadla, stříkačky, ventilátory), hydrantové systémy, požární armatury a příslušenství požárních vodovodů. V neposlední řadě je to náš další závod na výrobu požárních hadic. Více o nás na webu: https://www.phhp.cz/

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
- zdravotní způsobilost
- chuť a zájem pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Pracovní náplň:

- provádí kompletaci výrobků a kontroluje kvalitu
- provádění zkoušek funkčnosti výrobků
- vstupní a výstupní kontrola výrobků

Nabízíme:

- práce od pondělí do pátku, dvě směny, na plný úvazek
- práce vhodná spíše pro muže
- stabilní kolektiv, česká firma s dlouholetou tradicí, domácí prostředí
- příspěvek na stravování
- 20 dní dovolené
- 5 dní zdravotního volna
- výdělek od 28 000,- měsíčně, po zapracování až 32 000,-Kč