SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE pečovatelské služby.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně (0,5 úvazku). Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Hrubá měsíční mzda 15.000,- Kč - 17.000,- Kč.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: vzdělání dle zákona o soc. službách, znalost práce na PC v běžných MS Office programech, řidičský průkaz sk. B, aktivní přístup k práci a empatie.

Zaměstnanecké výhody: smysluplná práce v klidném prostředí a malém kolektivu, stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny, možnost financování profesního růstu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: marek.spelda@nach.hk.caritas.cz