ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Řehulková, tel.: 724 931 035 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), e-mail. rehulkova@gmplast.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: praxe v oboru podmínkou, znalost zpracování mezd, zkušenost s IS Helios Orange nebo Pohoda výhodou, aktivní znalost AJ/NJ výhodou.
Náplň práce: vedení účetnictví (účtování účetních dokladů v Kč i cizí měně, skladové hospodářství, zpracování přiznání k DPH, KH, SH), zpracování objednávek přijatých, vydaných a dodacích listů, komunikace s obchodními partnery.
Nabízíme: příspěvek na stravné, mimořádné prémie, čtvrtletní prémie, letní a vánoční prémie.