PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA

Pracovní místo ( PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ vzdělání - jednooborová psychologie, popř. 5 letá magisterská psychologie,
- terapeutický výcvik výhodou,
- flexibilitu,
- výpis z RT.
Životopisy zasílejte na adresu: v.sikyrova@svpdyada.cz.

Nabízíme:
- platové zařazení dle platových tarifů (podle platových tříd a stupňů) pedagogických
pracovníků 12. platová třída + osobní ohodnocení + zvláštní příplatek,
- práce v dynamickém kolektivu,
- 40 dnů dovolené + studijní volna na další vzdělávání,
- pravidelné supervize,
- pracovní úvazek 0,5 (Kč 16 410 - 21 390).
KONTAKT: Sikýřová Vladimíra Mgr., tel.: 777 462 198 volat v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod., e-mail: v.sikyrova@svpdyada.cz